HAKKIMIZDA

Mart 2008 yılında ticari faaliyetine başlayan ERKOS ÇEVRE VE İŞ GÜVENLİĞİ A.Ş. , ilk 500’de yer alan referanslarına, ulusal ve uluslararası bir çok firmaya Çevre ve İş Güvenliği Ekipmanları tedariği yapmaktadır.

Merkezi İzmir’de bulunan firmamız; İstanbul bölge ofisi ile tüm Marmara Bölgesine, Ankara ve Adana’daki ofisleri ile Türkiye geneli tüm illerde satış ve teknik hizmet sunmaktadır.

Türkiye distribütörlüğünü yapmakta olduğu ürünlerin çeşitliliği, kalitesi ve müşterilerinin memnuniyeti ile sektörde öncü olan firmamızın deneyimli mühendis ve uzman kadrosu ile işletmenizde Çevre Güvenliği, Sıvı Dökülmeleri Kontrolü, Kişisel Koruyucu Donanım ve İş kıyafetleri ihtiyaçlarınızı, talepleriniz ve gereklilikler doğrultusunda yönlendirerek tespit etmekte, ürün teslimatlarını işletmenize kadar sorunsuz ve hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır.

Satış sonrası servisimizle firmamızdan tedarik ettiğiniz tüm ürünlerle ilgili kullanım, bakım ve uygulama eğitimleri ücretsiz olarak verilmektedir.

Çevre ve İş Güvenliği yönetmelikleri doğrultusunda işletmenizde saha çalışması yapıp, mevcut risklerinizi belirleyerek en uygun ekipmanın seçiminde önerilerimiz müşterilerimize rapor olarak sunulmaktadır.

2019 yılında AYTEKİN - SEROL A.Ş. ve ERKOS A.Ş.'nin ortak yatırımı ile kurulan PUNTA KİŞİSEL KORUYUCU DONANIMLARI A.Ş., modern makina parkuru, tecrübeli üretim ekibi ve kaliteli hammadde seçimi ile İş Kıyafetleri üretimine başlamıştır.

ERKOS ailesi olarak; İhtiyaçlarınız doğrultusunda size bilgi vermek ve yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.