Knuffi Kafa Çarpma Koruma Kenar Köşe Koruma Profilleri

Keskin kenarlı bölgelerde ve dar alanlarda çalışmak tehlikelidir. Özellikle kafamızı çarpmalardan kaynaklanacak yaralanmalardan korumak işin tedbir almamız gereklidir. Kafa çarpma durumu, başın darbe alması sonucunda oluşan bir yaralanmayı ifade eder. Bu tür bir durumda, kişinin başı bir nesneyle çarpabilir veya başını bir yüzeye çarparak yaralanabilir. Kafa çarpma sonucunda oluşabilecek yaralanmalar arasında kafa içi kanama, beyin sarsıntısı, kafa derisi kesilmesi veya kırıklar yer alabilir. Kafa çarpma durumunda, hemen tıbbi yardım almak önemlidir çünkü bazı yaralanmalar ciddi olabilir. Kafa çarpması durumu her zaman ciddiye alınması gereken bir durumdur ve tıbbi yardım gerektirebilir. Eğer bir kafa çarpması yaşadıysanız veya birisiyle ilgili endişeleriniz varsa, hemen profesyonel yardım almanız önemlidir.

Kafa çarpması sonucunda ortaya çıkabilecek belirtiler şunlar olabilir:

  1. Bilinç kaybı veya bayılma.
  2. Baş ağrısı veya baş dönmesi.
  3. Bulantı veya kusma.
  4. Hafıza kaybı veya unutkanlık.
  5. Yorgunluk veya halsizlik.
  6. İç kulakta denge sorunları veya işitme kaybı.
  7. Görme problemleri veya çift görme.
  8. Davranış değişiklikleri, sinirlilik veya uykusuzluk.

Eğer kafa çarpması geçirdiyseniz veya birisine tanık olduysanız acilen en yakın sağlık kuruluşundan profesyonel tıbbi yardım çağırınız. Kafa çarpma koruma gibi tehlikelerden korunabilmek işin Knuffi size özel tasarlanmış darbe emici özelliği olan kenar köşe koruyucuları sunuyor. Tasarımı ve içeriği sayesinde size büyük avantajlar sağlar.

İkaz ve köşe koruyucularımız; tehlikeli noktalarda kişi güvenliğini sağlamak, cihaz ve demirbaşların zedelenmesini önlemek için üretilmiştir. Duvar, köşe v.b. birleşim yerlerinde tehlike oluşturabilecek alanlara karşı etkili koruyuculardır.   Olası kazalardan sonra işlerin aksamasına yol açan personel devamsızlığı, makinelerin onarımı v.b. için oluşacak zaman ve maddi kayıpları büyük ölçüde engelleyebilir.  

Yüksek görünürlüğe sahip siyah-sarı şeritleri ile tehlike yaratabilecek köşe ve kenar gibi yerlerin farkındalığını arttırır. Olası kazaya karşı önlem alınması için etkin bir uyarı işaretidir.  

Profillerimiz -40° C’den +100° C ‘a kadar olan sıcaklıklara karşı üstün dayanıklılık gösterir. Nemli ortamlara karşı da dirençlidir. İç ve dış ortamda kullanıma uygundur. İş yeri nakil hatları üzerine, duvarlara, raflara, geçitlere, kapı ve makine üzerlerine kolaylıkla uygulanabilir.

Orjinal Knuffi ürünleri kullanmanız size her zaman değer katacaktır.

Kafa çarpma koruma profillerinizi orjinal Knuffi kullanmanız size;

Daha uzun süre kullanım imkanı

Özellikle dış ortamlarda nem, sıcak-soğuk, güneş gibi ortamlarda dayanıklılık

Mükemmel yapışkan sayesinde uygulandığı alanda güvenli ve sabit bir şekilde kalması

Özel üretilmiş poliüretan iç dolgu sayesinde kafa çarpmalarında zarar görmemeniz için tasarlanmış şok emici yapı

Katmanları sayesinde yüksek dayanıklılık

Yüzlerce çeşit ürün ve ölçü sizin en uygun ürünü bulabilmeniz için üretilmiştir

Karanlık zamanlarda fotolümen kaplama sayesinde acil çıkışlar için ve aydınlık olmayan bölgeler için güvenle kullanılır

Sarı siyah renkleri hareketsiz ve tehlikeli kenar, köşe, duvar, kolon gibi bölgeleri size uyarır

Kırmızı beyaz renkleri hareketli makina, araç, ekipmanların kenar, köşe ve çarpma durumu bulunan bölgelerinden sizi uyarır

Her zaman orijinal Knuffi ürünlerini size sunuyoruz. Knuffi Kenar Köşe Koruma profilleri Türkiye tek yetkili distribütörü Erkos Çevre ve İş Güvenliği dir.

Orjinal Knuffi ürünlerine ulaşmak için mutlaka bizi arayınız.